Ledige job hos Danske Fodterapeuter

 

Danske Fodterapeuter har p.t ingen ledige job.

  

 

----------------------------------------------------------------

 

Om os

Danske Fodterapeuter er brancheorganisation for statsautoriserede fodterapeuter, der varetager medlemmernes faglige, juridiske og politiske interesser. Langt størstedelen af foreningens 1800 medlemmer er selvstændigt erhvervsdrivende.
I sekretariatet er vi er 11 medarbejdere, der udgør et fagligt stærkt og veletableret hold, som dækker en bred vifte af opgaver for vores medlemmer. Vi lykkes godt med at løfte i flok og nå store mål sammen. Humor og kage er en vigtig bestanddel i vores gode samarbejde, og vi har gode ansættelsesvilkår. Vi holder til i Albertslund, 20 minutter med S-tog fra København H.

 

Vi glæder os til at møde dig.
Vi glæder os til at møde dig.

     

Uopfordrede ansøgninger

Af GDPR mæssige årsager modtager Danske Fodterapeuter IKKE uopfordrede ansøgninger.

Uopfordrede ansøgninger slettes ved modtagelse og uden yderligere information